logo

studio

Nasza fascynacja fotografią zaczęła się parę lat temu i była efektem głębokiej chęci tworzenia własnej rzeczywistości. Dzięki niej mamy niepowtarzalną szansę zatrzymania w kadrze ulotnych chwil, czyjegoś szczęścia, uśmiechów, łez wzruszenia, po czym oddajemy w Wasze ręce jedyny w swoim rodzaju komplet wspomnień. Wizualny zapis najważniejszych scen z waszego życia.

Dlaczego fotografia? – ponieważ pozwala nam na „zamknięcie” w kadrze ułamka życia i przedstawieniu go według naszego punktu widzenia oglądającemu , jest dla nas czymś nieodkrytym, jest czymś więcej jak pasją. Jest tak jakby częścią naszego życia. Cały czas się jej uczymy.

Wychodzimy z założenia iż dobry fotograf powinien postrzegać świat w sposób bardziej wszechstronny niż inni. Utrwalenie trójwymiarowego, poruszającego się świata w postaci płaskiego, statycznego obrazu przypomina tłumaczenie opowieści z jednego języka na drugi. Wymaga uświadomienia sobie, że świat żyje, jest pełen wigoru i energii, jest otwarty na nowe pomysły i artystyczną interpretację. Nigdy dwóch fotografów nie podejdzie do tego samego zadania w taki sam sposób, nawet jeśli będą stosować te same konwencje i zasady.

Facebook